Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

VI edycja konkursu Przyjazna Wieś

Do etapu ogólnopolskiego w 2014 r. zgłoszonych  zostało 25 projektów , które zwyciężyły w etapie regionalnym w dwóch kategoriach: 14 w kategorii infrastruktura społeczna , 11 w kategorii infrastruktura techniczna. W sumie w tym roku w etapie centralnym reprezentowane jest  14 województw. Województwa: opolskie i świętokrzyskie nie zgłosiły projektów do etapu centralnego.

Prezentacja - wszystkie projekty - pobierz (PowerPoint, PDF)

W dniu 4 grudnia 2014 roku odbyło się posiedzenie Centralnej Komisji Konkursowej dokonującej oceny projektów w ramach etapu ogólnopolskiego VI edycji konkursu „Przyjazna Wieś” 2014 na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury, zrealizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.

Ogłoszenie laureatów części ogólnopolskiej konkursu Przyjazna Wieś nastąpi zgodnie z pkt. 18  Regulaminu konkursu Przyjazna Wieś, podczas konferencji podsumowującej etap centralny, która planowana jest w II kwartale 2015 r.

Warunkiem udziału w konkursie było zakończenie projektu (tj. zatwierdzenie sprawozdania końcowego) przed upływem terminu składania formularzy zgłoszeniowych do I etapu konkursu. Szczegółowe informacje na temat konkursu mogą Państwo uzyskać w Fundacji Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA (tel. (22) 623-19-01, ksow@fapa.org.pl), w sekretariatach regionalnych KSOW, w Urzędach Marszałkowskich.

Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
   |    copyright KSOW 2009