Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Działania informacyjno – promocyjne dot. zawodu rzeźnika

„Działania informacyjno-promocyjne dot. zawodu rzeźnika” to tytuł projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP, którego celem jest promocja zanikającego zawodu i zachęcenie młodzieży do kształcenia się w zawodzie rzeźnika. W ramach projektu powstanie film informacyjno- promocyjny, spot telewizyjny oraz foldery. Zarówno film informacyjno- promocyjny na płytach DVD, jak i foldery będą rozdystrybuowane do 4 000 szkół podstawowych w całym kraju, zaś spot telewizyjny będzie można obejrzeć w jednej z telewizji ogólnopolskiej. Istotne jest to, by zaprezentować, zainteresować i przybliżyć wiedzę o zawodzie rzeźnika uczniom szkół podstawowych. Spot telewizyjny, który pojawi się w telewizji ogólnopolskiej będzie miał z kolei na celu ocieplenie negatywnie odbieranego w społeczeństwie wizerunku i zawodu rzeźnika.

Obejrzyj spot w BIBLIOTECE KSOW


News z 11.09.2017 - zobacz


News z 1.09.2017 - zobacz


News z 9.08.2017 - zobacz


 

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
   |    copyright KSOW 2009