Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich przez żywność wysokiej jakości z naciskiem na produkt lokalny”

Gmina Ciężkowice realizując operację pt. „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich przez żywność wysokiej jakości z naciskiem na produkt lokalny” w partnerstwie z Stowarzyszeniem GRUPA ODROLNIKA, Lokalną Grupą Działania Dunajec-Biała oraz Tarnowską Organizacją Turystyczną ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 3 wydarzeniach które będą miały miejsce w Ciężkowicach (woj. Małopolskie, Powiat Tarnowski, Gmina Ciężkowice) w dniach 21-22 lipca 2018 roku:

  1. Konferencji pt. „Sieciowanie Sprzedaży Produktów Regionalnych”, która ma na celu zintegrowanie samych indywidualnych producentów, „grup producentów” zarówno tych formalnych jak i nie formalnych i wymianę doświadczeń (21 VII 2018 roku)
  2. Warsztacie pt. „Jem Zdrowe Produkty Regionalne”, który ma na celu przybliżenie uczestnikom dobrych praktyk wykorzystania żywności wysokiej jakości w codziennych praktykach żywieniowych, 
  3. Imprezie plenerowej „Święto Produktu Lokalnego" ma na celu ukazanie bogactwa w zakresie tzw „żywności wysokiej jakości” tradycji i walorów kulturowych związanych z jej wytwarzaniem lokalnie na mała skale w małych rodzinnych gospodarstwach rolnych współgrających z otoczeniem i środowiskiem naturalnym. "Święto Produktu Lokalnego" połączone z warsztatem pn. "Jem Zdrowe Produkty Regionalne",  będzie towarzyszyć  Pogórzańskiemu  Jarmarkowi Artystów i Rękodzielników – imprezie promującej tradycje rękodzielnicze i produkty lokalne, która odbywa się co roku w Ciężkowicach.

Udział w Konferencji oraz w warsztacie jak też w imprezie plenerowej w postaci wystawcy jest możliwy po wcześniejszym przesłaniu kompletnego formularza zgłoszeniowego i po zakwalifikowaniu uczestnictwa na podstawie kolejności zgłoszeń. Warsztat i impreza jest ponad to bezpłatna i ogólnodostępna dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką w postaci odwiedzających.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonów:

608 42 46 60, 698 65 96 27

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach!

Formularz zgłoszeniowy wraz ze szczegółowymi informacjami o Warsztacie, konferencji oraz o Imprezie plenerowej dostępne są na stronie www.ciezkowice.pl

Pobierz program konferencji „Sieciowanie Sprzedaży Produktów Regionalnych”

Pobierz program imprezy plenerowej „Święto Produktu Lokalnego"

Pobierz formularz zgłoszeniowy - doc, pdf


Gmina Ciężkowice realizując operację przy wsparciu KSOW pn. "Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich przez żywność wysokiej jakości z naciskiem na produkt lokalny" zaprasza wszystkich do odwiedzenia wystawy posterowej dotyczącej produktów regionalnych i ich wpływu na zrównoważony rozwój obszarów wiejskich. Wystawa dostępna jest w Muzeum Przyrodniczym im. Krystyny i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach jak też w województwach Lubelskim, Śląskim, Świętokrzyskim, Podkarpackim.


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”

Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
   |    copyright KSOW 2009