Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Informacje i porady związane z koronawirusem

Pamiętaj, że aktualne informacje i zalecenia znajdziesz na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus


Inicjatywy Partnerów KSOW w odpowiedzi na COVID-19

LGD w odpowiedzi na pandemię COVID-19 – przedstawiamy kilka z pierwszych inicjatyw

E-targowisko czy e-bazarek? Przedstawiamy kolejne z inicjatyw Partnerów KSOW


Poradnik Antykryzysowy dla obszarów wiejskich

Polecamy internetowy „Poradnik Antykryzysowy dla obszarów wiejskich” www.poradnik-row.pl, utworzony przez Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie, w którym publikowane są wyselekcjonowane i sprawdzone informacje o aktualnych ułatwieniach prawnych, instrumentach wsparcia, inicjatywach pomocowych i innych środkach łagodzących skutki  epidemii dla gospodarki wiejskiej i wiejskich gospodarstw domowych.

Poradnik jest odpowiedzią na aktualną sytuację wynikającą z pandemii zakaźnej choroby COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2. W swoich założeniach Poradnik ma pomóc w dotarciu do informacji i ułatwić poruszanie się doradcom ODR wśród dużej ilości dynamicznie zmieniających nowych przepisów i inicjatyw na rzecz przeciwdziałania skutkom kryzysu wywołanego pandemią tak, by każdy uprawniony mieszkaniec wsi mógł skorzystać  z dostępnego wsparcia. 

Informacje w Poradniku są  na bieżąco uzupełniane i aktualizowane. Do Ośrodków Doradztwa Rolniczego kierowany jest cykliczny Newsletter.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.poradnik-row.pl


Wsparcie w sektorze rolnym w związku z epidemią koronawirusa

Najnowsze informacje:

Zobacz więcej na stronie MRiRW

 

Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
   |    copyright KSOW 2009