Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Polska Izba Żywości Ekologicznej na Targach Natura Food

05.11.2019

Polska Izba Żywości Ekologicznej w dniach 18-20 października uczestniczyła w XII Międzynarodowych Targach żywności ekologicznej i naturalnej Natura Food w Łodzi w ramach projektu Eko Jemy-Nie Marnujemy.

Na targach  można było uzyskać informację od ekspertów o różnicach między żywnością Ekologiczną a konwencjonalną, o ekologicznym stylu życia i konsumpcji, o zdrowym żywieniu dzieci i rodziny. Na targach dystrybuowano trzy foldery, które powstały w ramach kampanii. Osoby, odwiedzające stoisko dowiedziały się o problemie marnotrawstwa żywności i sposobom przeciwdziałania jemu.

Na stoisku Polskiej Izby Żywności Ekologicznej można było wziąć udział w konsultacjach dietetycznych. Panie dietetyczki przedstawiły zasady zdrowego odżywiania oraz informowały zainteresowane osoby, jak gotować aby jak najmniej produktów marnować. Odbyto wiele ciekawych i przyszłościowych rozmów z których wynika, że rynek Bio to przyszłość naszej planety.

Więcej informacji o projekcie


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009