Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Eko Jemy-Nie Marnujemy” na targach Natura Food

16.10.2019

Polska Izba Żywości Ekologicznej zaprasza na swoje stoisko numer F29 organizowane w ramach projektu „Eko Jemy-Nie Marnujemy”, które będzie miało miejsce na XII Międzynarodowych Targach żywności ekologicznej i naturalnej Natura Food w dniach 18-20 października 2019 w Łodzi.  Na targach będzie można uzyskać informację od ekspertów o różnicach między żywnością Ekologiczną a konwencjonalną, o ekologicznym stylu życia i konsumpcji, o zdrowym żywieniu dzieci i rodziny. Będą dystrybuowane foldery informacyjne dla dystrybutora i rolnika. W folderze dla rolnika znajdą się informację zachęcające do przechodzenia na ekologiczne metody produkcji rolnej i poszerzania zakresu tej produkcji. W drugim folderze dla dystrybutora będą zawarte materiały zachęcające do włączania do oferty handlowej asortymentów produktów ekologicznych. Osoby odwiedzające stoisko dowiedzą się o problemie marnotrawstwa żywności i sposobom przeciwdziałania jemu. Na stoisku Polskiej Izby Żywności Ekologicznej wszyscy goście będą mogli wziąć udział w konsultacjach dietetycznych.

Więcej informacji o projekcie - zobacz


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009