Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zaproszenie na szkolenie w województwie mazowieckim

17.09.2018

Kolejny cykl szkoleń pn. „Przyzagrodowy chów gęsi szansą na aktywizację mieszkańców obszarów wiejskich” rozpocznie się w województwie mazowieckim już pod koniec przyszłego tygodnia. Szkolenia odbędą się kolejno 28.09.2018 o godz.12:00 w Centrum Doradztwa Rolniczego ul. Pszczelińska 99 w Brwinowie oraz w dniach 1,2,3.10.2018 w godz. 9-16 w Hotelu Korona, ul. Sienkiewicza 70A, w Ciechanowie. W szkoleniach będą brali udział wykładowcy i eksperci kulinarni z Fundacji Hodowców Polskiej Białej Gęsi, podczas których zostaną omówione następujące tematy:

  • Chów gęsi systemem przyzagrodowym
  • Przetwórstwo produktów z gęsi
  • Marketing i jakość produktu lokalnego
  • Oraz zostaną przeprowadzone warsztaty z zakresu przetwórstwa gęsiny

Szkolenia są skierowane do niepracujących kobiet do 35 roku życia z gospodarstw rolnych i kobiet w wieku emerytalnym, niepracujących zamieszkujących tereny wiejskie. Zapraszamy do udziału w szkoleniach, więcej informacji można uzyskać pod adresem: www.polskabialages.pl.

Więcej informacji o projekcie - zobacz


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009