Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Baza projektów

Klub fitness
KONTEKST I CELE PROJEKTU
Decyzja o przeprowadzonej inwestycji i rozszerzeniu działalności w zakresie uruchomienia klubu fitness została podjęta na podstawie analizy rynku, analizy obecnie istniejących w regionie obiektów świadczących usługi dostępu do siłowni, klubów fitness i analizy towarzyszących im usług dodatkowych. Dotychczas w Łasku i okolicach funkcjonowała jedna siłownia a najbliższe obiekty o wyższej funkcjonalności są zlokalizowane w Zduńskiej Woli, Pabianicach i Łodzi.

Moda na zdrowy styl życia w Europie stale rośnie, a wraz z nią popularność klubów fitness. Popyt na usługi fitness generować będzie także rosnąca zamożność naszego społeczeństwa, które już teraz skłonne jest przeznaczać dodatkowe kwoty z domowych budżetów. Realizacja operacji wpłynie na wzrost zysku przedsiębiorstwa a lokalna społeczność pozyska dostęp do wysokiej jakości usług związanych z poprawą kondycji fizycznej, co bezpośrednio pozytywnie wpłynie na poprawę poziomu zdrowotnego społeczeństwa.

ZREALIZOWANE DZIAŁANIA
W ramach operacji zakupiono wyposażenie niezbędne do uruchomienia klubu fitness, w tym maszyny, urządzenia oraz akcesoria wykorzystywane w ćwiczeniach fizycznych, a także meble niezbędne do wyposażenia szatni klubu. Dzięki utworzeniu klubu powstały trzy nowe miejsca pracy.
OSIĄGNIĘTE REZULTATY I WNIOSKI
Rezultat operacji został osiągnięty: uruchomiono klub fitness i utworzono trzy nowe miejsca pracy.

Wprowadzono kompleksowe usługi w zakresie ćwiczeń siłowych, cardio i fitness zlokalizowanych w jednym obiekcie. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia płynność ruchu, dłuższą żywotność urządzenia, większe bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, zajmuje mniej miejsca dając możliwość efektywniejszego wykorzystania powierzchni w klubie, co przekłada się na możliwość obsługi większej ilości klientów na tej samej powierzchni.

Beneficjent Maciej Podwysocki P.P.H. "ELMAPAK"
ul. Jana Pawła II 7A, 98-100 Łask
Tel: 601910318
E-mail:
Program operacyjny Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
Priorytet PROW:
VI. Zrównoważony rozwój terytorialny
Działanie PROW:
M19-Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS)
Termin i miejsce realizacji Termin realizacji projektu: luty 2018 - czerwiec 2018
Zasięg lokalny - łódzkie
Koszt projektu
Całkowity koszt projektu:
514 777,51
w tym środki z UE:
290 376,00
z budżetu państwa:
0,00
z budżetu samorządów:
0,00
środki prywatne:
224 401,51
inne:
0,00

drukuj | wróć

Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
   |    copyright KSOW 2009