Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Baza projektów

Studio tatuażu artystycznego
KONTEKST I CELE PROJEKTU
Celem operacji było utworzenie profesjonalnego studia tatuażu artystycznego na terenie gminy Połczyn – Zdrój. Impulsem do realizacji projektu była innowacyjność pomysłu na poziomie lokalnym – jest to pierwsze studio tatuażu na tym terenie.

 

ZREALIZOWANE DZIAŁANIA
W ramach operacji zakupiono urządzenia i wyposażenie niezbędne w nowoczesnym salonie tatuażu: maszynki do tatuażu, gryfy do maszynek, kartridże oraz osprzęt elektryczny a także autoklaw medyczny do sterylizacji narzędzi. Ponadto, w celu skrócenia czasu projektowania tatuaży zakupiono tablet graficzny oraz maszynę do kopiowania wzorów. Wyposażenie studia to również specjalistyczny fotel oraz leżanka, zakupiono również inne meble (komodę pod telewizor, ladę), specjalistyczny laser do usuwania tatuaży i sprzęt komputerowy (laptop, drukarka). Jednocześnie wnioskodawca zobowiązał się do ukończenia szkoleń podnoszących jego kwalifikacje.
OSIĄGNIĘTE REZULTATY I WNIOSKI
Rezultatem jest utworzenie nowoczesnego, profesjonalnego studia tatuażu artystycznego, z którego korzystać mogą okoliczni mieszkańcy i osoby przyjezdne, zainteresowane tego rodzaju usługami. Z uwagi na specyfikę prowadzonej działalności, studio może również liczyć na klientów z całkiem innych regionów. Najbardziej widocznym rezultatem jest zaś samo zatrudnienie wnioskodawcy.

O sukcesie w dużej mierze zdecydowało zaangażowanie wnioskodawcy, ciekawy i odważny pomysł, nieoczywisty jeśli chodzi o usługi na obszarach wiejskich. Duże znaczenie miało również rzetelne, indywidualne podejście do każdego klienta.

Beneficjent Justyna Janina Komperda
ul. Targowa 2a , 78-320 Połczyn Zdrój
Tel: 790 655 795
E-mail:
Program operacyjny Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
Priorytet PROW:
VI. Zrównoważony rozwój terytorialny
Działanie PROW:
M19-Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS)
Termin i miejsce realizacji Termin realizacji projektu: czerwiec 2018
Zasięg lokalny - zachodniopomorskie
Koszt projektu
Całkowity koszt projektu:
99 515,96
w tym środki z UE:
44 541,00
z budżetu państwa:
25 459,00
z budżetu samorządów:
0,00
środki prywatne:
29 515,96
inne:
0,00

drukuj | wróć

Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
   |    copyright KSOW 2009