Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Dzień Przedsiębiorcy Rolnego 2020

13.11.2020

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu oraz Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu serdecznie zapraszają 26 listopada 2020 r. na konferencję w formie zdalnej DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO pod hasłem: „Innowacyjne technologie w zarządzaniu gospodarstwem rolnym - Inteligentne Rolnictwo”.

Konferencja organizowana jest w ramach realizacji operacji Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Do udziału w konferencji zapraszamy rolników, doradców rolniczych, przedstawicieli grup operacyjnych EPI, przedsiębiorców sektora rolnego, przedstawicieli nauki, brokerów innowacji, przedstawicieli organizacji samorządowych i pozarządowych.

Celem konferencji jest zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań możliwych do wdrożenia w gospodarstwie rolnym warunkujących wzrost dochodu rolniczego oraz wymiana wiedzy i doświadczeń w tym zakresie.

Konferencja obejmuje obrady plenarne, a w nich:

  • Ogłoszenie wyników I edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Doradca Roku”,
  • Wdrażanie innowacji w polskim rolnictwie na przykładzie grup operacyjnych EPI,
  • Działanie grupy operacyjnej EPI w praktyce,
  • Lokalne Partnerstwa ds. Wody (LPW) – obszar współpracy na rzecz gospodarowania wodą w rolnictwie,
  • oraz panele dyskusyjne: produkcja roślinna, produkcja mleka.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.30. Karty zgłoszenia uczestnictwa/skan/ prosimy przesłać do dnia 19 listopada 2020 r. na e-mail: szkolenia.poznan@cdr.gov.pl.

Osoby do kontaktu:

Link do strony informującej o konferencji online w formie webinarium (możliwość pobrania karty zgłoszenia i harmonogramu):  https://www.cdr.gov.pl/aktualnosci-instytucje/3518-dzien-przedsiebiorcy-rolnego-2020

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009