Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zaproszenie na konferencję „Etykietowanie środowiskowe w gospodarce o obiegu zamkniętym" (ECOLABELLING 2020)

12.11.2020

 

Zapraszamy do udziału w wirtualnej Konferencji Naukowej „Etykietowanie środowiskowe w gospodarce o obiegu zamkniętym" (ECOLABELLING 2020) oraz w badaniu ankietowym na temat etykiet i deklaracji środowiskowych. Konferencja odbędzie się w dniu 30 listopada 2020 roku, a jej celem jest utworzenie platformy wymiany poglądów na temat obecnego stanu i przyszłych perspektyw rozwoju ekoznakowania i gospodarki o obiegu zamkniętym.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne. Językami Konferencji są polski i angielski.

Zachęcamy Autorów do zgłaszania (w języku polskim lub angielskim) teoretycznych oraz empirycznych, przeglądowych i oryginalnych prac badawczych - mieszczących się w szerokim, interdyscyplinarnym zakresie Konferencji. Prace te mogą dotyczyć etykiet i deklaracji środowiskowych, gospodarki o obiegu zamkniętym lub obydwu zagadnień, prezentowanych w kontekście środowiskowym, społecznym lub ekonomicznym.

Wszystkie zaakceptowane przez Komitet Naukowy oraz zrecenzowane prace naukowe zostaną opublikowane jako rozdziały indeksowanej monografii. Monografia naukowa może zawierać rozdziały w językach polskim i angielskim. Zostanie opublikowana w formie elektronicznej przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Rzeszowskiej. Według punktacji MNiSW za rozdział takiej monografii Autor uzyskuje 20 punktów. Dostęp do publikacji będzie otwarty. Monografia zostanie wydana w 2021 roku.

Opublikowanie artykułu jest bezpłatne.

Monografie konferencyjne i prezentacje zostaną umieszczone na stronie internetowej projektu ECOLABELLING oraz na platformach e-learningowych członków konsorcjum projektu. Wszystkie materiały będą udostępnione publicznie oraz wykorzystane do opracowania pilotażowego kursu „Etykietowanie środowiskowe w gospodarce o obiegu zamkniętym". Kurs ten będą mogły realizować uczelnie oraz wszystkie zainteresowane podmioty.

Konferencja organizowana jest przez międzynarodowe konsorcjum pięciu krajów, obejmujące: Politechnikę Rzeszowską, Uniwersytet w Nowym Sadzie, Uniwersytet Techniczny w Koszycach, Instytut Technologii i Biznesu w Czeskich Budziejowicach, i Uniwersytet Széchenyi István.

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji ECOLABELLING 2020 mogą się zarejestrować do 17 listopada 2020 r. oraz wziąć udział w badaniu ankietowym do 5 grudnia 2020 r.

Informacja o Konferencji, wraz ze szczegółowymi informacjami i formularzem zgłoszeniowym  (w wersjach polskiej i angielskiej)  są dostępne na polskojęzycznej anglojęzycznej stronie internetowej Konferencji ECOLABELLING 2020.

Kwestionariusz badawczy dostępny jest w sześciu językach (aby przejść do ankiety należy kliknąć wybrany język): PolishSerbianSlovakCzechHungarianEnglish.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009