Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zakończył się szkoleniowy tydzień Fundacji Hodowców Polskiej Białej Gęsi

25.08.2020

W ubiegłym tygodniu odbyły się 3 szkolenia w ramach projektu pn. „Przyzagrodowy chów gęsi sposobem na rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich”.

Szkolenia odbyły się w województwie wielkopolskim (Pawłowo Żońskie 19.08. i Rąbczyn 20.08.) oraz w kujawsko-pomorskim (Chełmce 21.08.)

Szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem uczestników. Wzięli w nich udział niezatrudnieni mieszkańcy obszarów wiejskich (w tym osoby do 35 roku życia). Podczas szkoleń wykładowcy omówili m. in. tematy z zakresu chowu gęsi systemem przyzagrodowym, przetwórstwa produktów z gęsi oraz legalnych form sprzedaży. Obok szkoleń odbyły się także warsztaty z zakresu przetwórstwa gęsiny, które były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i przepisów.

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie, które odbędą się w woj. mazowieckim i pomorskim w terminie wrzesień/październik. Szczegóły szkoleń dostępne będą na stronie internetowej Fundacji Polskiej Białej Gęsi www.polskabialages.pl  oraz facebooku.

Więcej informacji o projekcie - zobacz


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009