Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Jak pracujemy w najbliższym czasie?

17.03.2020

W obliczu narastającej liczby chorych, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa, pracownicy Jednostki Centralnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich pracują zdalnie i rotacyjnie.

Co to oznacza?

Oznacza to, że kontakt z nami w formie telefonicznej i mailowej, którą dotychczas najchętniej Państwo wybierali, pozostaje zupełnie bez zmian. Pomimo tego, że pełnimy również dyżury na ulicy Wspólnej, niestety nie możemy się w Państwem spotykać osobiście. Na teren siedziby Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wejście mają tylko osoby zatrudnione w gmachu. Jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji  na wszelkie Państwa pytania  jesteśmy w stanie odpowiedzieć telefonicznie i mailowo. Zachęcamy również do wysyłania wszelkich dokumentów oraz przesyłek tradycyjnymi formami wysyłki np. poprzez Pocztę Polską, bowiem pozostawienie ich na Biurze Podawczym może być niemożliwe.

Kontakt do poszczególnych osób znajdą Państwo w odpowiedniej zakładce na portalu KSOW.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

Przypominamy również, że zgodnie z decyzją rządu wszystkie imprezy masowe, wydarzenia kulturalne itp. zostają odwołane do 25 marca br. Priorytetem jest zapewnienie pomocy obywatelom, w szczególności związanej z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Słowa kluczowe : #zostańwdomu


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009