Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Przedsiębiorczość kobiet w sektorze rolno-spożywczym - EIT Food poszukuje organizacji do współpracy!

26.02.2020

 

EIT Food tworzy krąg organizacji gotowych wzmacniać przedsiębiorczość kobiet w rolnictwie

EIT Food poszukuje organizacji, które chcą się włączyć w realizację programu wzmacniającego przedsiębiorczość kobiet w sektorze rolno-spożywczym. Termin naboru wniosków upływa 6 marca 2020 r.

Już wkrótce, EIT Food uruchomi specjalny program mający na celu wzmocnienie przedsiębiorczość kobiet w sektorze rolno-spożywczym, ze szczególnym naciskiem na kobiety żyjące i realizujące swój biznes na obszarach wiejskich.

Aby tak się stało inicjatywa potrzebuje wsparcia. W ramach otwartego konkursu EIT Food poszukuje 2 organizacji działających w jednym z następujących krajów: Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Łotwa, Litwa, Polska, Rumunia, Słowacja i Słowenia, które włączą się w realizację projektu we własnym kraju poprzez scouting kobiet z sektora rolno-spożywczego, mentorów/ek oraz realizację warsztatów.

Termin naboru wniosków: 6 marca 2020 r.

Szczegóły konkursu dostępne są tutaj.


Kwiatowy zdjęcie utworzone przez prostooleh - pl.freepik.com


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009