- KSOW 2014-2020
- PLAN DZIAŁANIA
- LEADER 2014-2020
- SZUKAM PARTNERA
- EWALUACJA PROW
- POMOC TECHNICZNA SCH. II
- Projekty Partnerów - 2017 r.
- Projekty Partnerów - 2018 r.
- Projekty Partnerów - 2019 r.
- Projekty Partnerów - 2020 r.
- Konkurs 4/2020
- Konkurs 5/2021
- .
- Turystyka na wsi
- Rynki rolne
- Analizy i ekspertyzy
- Rozwój regionalny i lokalny
- Grupy Producentów Rolnych
- Strategia UE dla Regionu Morza Bałtyckiego
- Produkty regionalne i tradycyjne
- Finansowanie operacji w BGK
- Linki
- .
- Nabory wniosków SC KSOW
- ARCHIWUM - PROW 2007-2013:
- KSOW
- Działania SC KSOW
- Leader
- WPR po 2013 roku
- Współpraca międzynarodowa
- Biuletyn KSOW
- RODO
- Polityka prywatności i plików cookies
Baza projektów
Studio tatuażu artystycznego
KONTEKST I CELE PROJEKTU
Celem operacji było utworzenie profesjonalnego studia tatuażu artystycznego na terenie gminy Połczyn – Zdrój. Impulsem do realizacji projektu była innowacyjność pomysłu na poziomie lokalnym – jest to pierwsze studio tatuażu na tym terenie.
ZREALIZOWANE DZIAŁANIA
W ramach operacji zakupiono urządzenia i wyposażenie niezbędne w nowoczesnym salonie tatuażu: maszynki do tatuażu, gryfy do maszynek, kartridże oraz osprzęt elektryczny a także autoklaw medyczny do sterylizacji narzędzi. Ponadto, w celu skrócenia czasu projektowania tatuaży zakupiono tablet graficzny oraz maszynę do kopiowania wzorów. Wyposażenie studia to również specjalistyczny fotel oraz leżanka, zakupiono również inne meble (komodę pod telewizor, ladę), specjalistyczny laser do usuwania tatuaży i sprzęt komputerowy (laptop, drukarka). Jednocześnie wnioskodawca zobowiązał się do ukończenia szkoleń podnoszących jego kwalifikacje.
OSIĄGNIĘTE REZULTATY I WNIOSKI
Rezultatem jest utworzenie nowoczesnego, profesjonalnego studia tatuażu artystycznego, z którego korzystać mogą okoliczni mieszkańcy i osoby przyjezdne, zainteresowane tego rodzaju usługami. Z uwagi na specyfikę prowadzonej działalności, studio może również liczyć na klientów z całkiem innych regionów. Najbardziej widocznym rezultatem jest zaś samo zatrudnienie wnioskodawcy.
O sukcesie w dużej mierze zdecydowało zaangażowanie wnioskodawcy, ciekawy i odważny pomysł, nieoczywisty jeśli chodzi o usługi na obszarach wiejskich. Duże znaczenie miało również rzetelne, indywidualne podejście do każdego klienta.