Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs „Ukryte w słowach” – trzecia odsłona

18.11.2020

Instytucje kulturalne wciąż są zamknięte. Koronawirus nie słabnie a na dodatek typowo jesienna pogoda coraz częściej zniechęca do wychodzenia z domu. Także i w tych trudnych okolicznościach Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi nie przestaje przybliżać swoim sympatykom wiedzy o folklorze, historii i kulturze ludowej. Od kilku tygodni NIKiDW organizuje konkurs „Ukryte w słowach”, w którym nagrody można zdobyć bez wychodzenia z domu! Konkurs „Ukryte w słowach” trwa od 22 października i będzie kontynuowany do końca roku 2020. W konkursie może wziąć udział każdy bez odchodzenia od komputera. Jedyne, czego organizatorzy konkursu wymagają tym razem, to uważne czytanie tekstów, które ukazały się na stronie www.nikidw.edu.pl. Co dwa tygodnie w witrynie Instytutu pojawia się pięć pytań, dotyczących artykułów publikowanych na stronie. Aby wziąć udział w konkursie należy krótko odpowiedzieć na zadane pytania i swoje odpowiedzi przesłać do Instytutu na adres: promocja@nikidw.edu.pl. Aktualnie ma miejsce trzecia odsłona konkursu. Dwie nagrody już pojechały do laureatów. Wśród osób, które prześlą prawidłowe odpowiedzi na pytania, zostanie wyłoniony kolejny zwycięzca. Odpowiedzi trzeciej odsłony konkursu można przesyłać do 22 listopada 2020 roku!

Regulamin oraz aktualne pytania konkursowe są dostępne na stronie Instytutu, pod adresem: https://nikidw.edu.pl/2020/11/16/ukryte-w-slowach-trzecia-seria/ Zachęcamy do udziału w Konkursie!


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009