- KSOW 2014-2020
- PLAN DZIAŁANIA
- LEADER 2014-2020
- SZUKAM PARTNERA
- EWALUACJA PROW
- POMOC TECHNICZNA SCH. II
- Projekty Partnerów - 2017 r.
- Projekty Partnerów - 2018 r.
- Projekty Partnerów - 2019 r.
- Projekty Partnerów - 2020 r.
- Konkurs 4/2020
- Konkurs 5/2021
- .
- Turystyka na wsi
- Rynki rolne
- Analizy i ekspertyzy
- Rozwój regionalny i lokalny
- Grupy Producentów Rolnych
- Strategia UE dla Regionu Morza Bałtyckiego
- Produkty regionalne i tradycyjne
- Finansowanie operacji w BGK
- Linki
- .
- Nabory wniosków SC KSOW
- ARCHIWUM - PROW 2007-2013:
- KSOW
- Działania SC KSOW
- Leader
- WPR po 2013 roku
- Współpraca międzynarodowa
- Biuletyn KSOW
- RODO
- Polityka prywatności i plików cookies
Zaproszenie na konferencję „Etykietowanie środowiskowe w gospodarce o obiegu zamkniętym" (ECOLABELLING 2020)
Zapraszamy do udziału w wirtualnej Konferencji Naukowej „Etykietowanie środowiskowe w gospodarce o obiegu zamkniętym" (ECOLABELLING 2020) oraz w badaniu ankietowym na temat etykiet i deklaracji środowiskowych. Konferencja odbędzie się w dniu 30 listopada 2020 roku, a jej celem jest utworzenie platformy wymiany poglądów na temat obecnego stanu i przyszłych perspektyw rozwoju ekoznakowania i gospodarki o obiegu zamkniętym.
Zachęcamy Autorów do zgłaszania (w języku polskim lub angielskim) teoretycznych oraz empirycznych, przeglądowych i oryginalnych prac badawczych - mieszczących się w szerokim, interdyscyplinarnym zakresie Konferencji. Prace te mogą dotyczyć etykiet i deklaracji środowiskowych, gospodarki o obiegu zamkniętym lub obydwu zagadnień, prezentowanych w kontekście środowiskowym, społecznym lub ekonomicznym.
Wszystkie zaakceptowane przez Komitet Naukowy oraz zrecenzowane prace naukowe zostaną opublikowane jako rozdziały indeksowanej monografii. Monografia naukowa może zawierać rozdziały w językach polskim i angielskim. Zostanie opublikowana w formie elektronicznej przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Rzeszowskiej. Według punktacji MNiSW za rozdział takiej monografii Autor uzyskuje 20 punktów. Dostęp do publikacji będzie otwarty. Monografia zostanie wydana w 2021 roku.
Opublikowanie artykułu jest bezpłatne.
Monografie konferencyjne i prezentacje zostaną umieszczone na stronie internetowej projektu ECOLABELLING oraz na platformach e-learningowych członków konsorcjum projektu. Wszystkie materiały będą udostępnione publicznie oraz wykorzystane do opracowania pilotażowego kursu „Etykietowanie środowiskowe w gospodarce o obiegu zamkniętym". Kurs ten będą mogły realizować uczelnie oraz wszystkie zainteresowane podmioty.
Konferencja organizowana jest przez międzynarodowe konsorcjum pięciu krajów, obejmujące: Politechnikę Rzeszowską, Uniwersytet w Nowym Sadzie, Uniwersytet Techniczny w Koszycach, Instytut Technologii i Biznesu w Czeskich Budziejowicach, i Uniwersytet Széchenyi István.
Informacja o Konferencji, wraz ze szczegółowymi informacjami i formularzem zgłoszeniowym (w wersjach polskiej i angielskiej) są dostępne na polskojęzycznej i anglojęzycznej stronie internetowej Konferencji ECOLABELLING 2020.
Kwestionariusz badawczy dostępny jest w sześciu językach (aby przejść do ankiety należy kliknąć wybrany język): Polish, Serbian, Slovak, Czech, Hungarian, English.