Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Odwiedź Polski e-bazarek - kup polską żywność lub sprzedaj swoje produkty

05.06.2020

Polski e-bazarek to doskonała bezpłatna promocja naszych rolników, producentów regionalnej i ekologicznej żywności, usługodawców, twórców rękodzieła i kół gospodyń wiejskich oraz doskonałe miejsce na zakupy. To również możliwość tworzenia krótkich łańcuchów dostaw pomiędzy producentami a konsumentami. 

Polski e-bazarek  działa od niedawna, ale już pomaga tysiącom producentów, a do wyboru są niezliczone ilości produktów. Wszystkie pochodzą z polskiej wsi. W ten sposób producenci mogą szybko docierać do klientów i podratować swój budżet w trudnym dla wszystkich czasie. Ogłoszenia na e-bazarku są darmowe. Niektórzy sprzedali już na nim wszystko, co mieli do zaoferowania.

Rejestracji, w celu przedstawienia swojej oferty, można dokonać wchodząc na stronę www.polskiebazarek.pl i wybierając odpowiednie województwo.

Równie proste są zakupy na Polskim E-bazarku - zobacz
Działalność serwisu to pomoc  mieszkańcom obszarów wiejskich w sprzedaży wytworzonych produktów i usług oraz realizacja hasła „CUDZE CHWALICIE, SWOJE POZNAJCIE”.

E-bazarek jest rozwinięciem inicjatywy Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa rolniczego. Strona istnieje dzięki współpracy wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego oraz Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009