Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Efektywność ekonomiczna scaleń gruntów w Polsce” - zaproszenie na seminarium

27.09.2019

Zapraszamy do udziału w seminarium podsumowującym projekt „Efektywność ekonomiczna scaleń gruntów w Polsce”. Wykonawcą projektu są eksperci z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

W gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) organizowane jest 18.10.2019 r. seminarium prezentujące wyniki projektu „Efektywność ekonomiczna scaleń gruntów w Polsce”. Wydarzenie odbędzie się w sali Wzorcownia (V p), wejście od ul. Wspólnej 30. Przy wejściu do gmachu MRiRW konieczne będzie okazanie dokumentu tożsamości.

Udział w seminarium jest bezpłatny, natomiast uczestnicy ponoszą koszty dojazdu. Organizatorzy zapewniają wyżywienie.

Formularz rejestracyjny, który prosimy wypełnić najpóźniej do dnia 02.10.2019 r., znajduje się na stronie Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie pod adresem https://scalenia.urk.edu.pl,

Ilość miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań można kontaktować się z organizatorem poprzez e-mail scalenia@urk.edu.pl lub telefonicznie  +12-662 45 03.

 Więcej informacji o projekcie - zobacz


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009