Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy podmioty z branży „EKO” do współpracy przy kampanii promującej żywność i produkty ekologiczne

29.08.2018

Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA zaprasza podmioty z branży „EKO” do współpracy przy kampanii społecznej mającej na celu promocję żywności i produktów ekologicznych.

W ramach promocji żywności ekologicznej w mediach Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA z siedzibą w Rzuchowej, 33-114 Rzuchowa 1 jako podmiot odpowiedzialny za realizację operacji pn. Ekologia! To jest to-współpraca rolników ekologicznych w skracaniu łańcucha dostaw serdecznie zaprasza wszystkie podmioty z branży „EKO”, w tym również rolników ekologicznych oraz producentów żywności ekologicznej do współpracy przy kampanii społecznej mającej na celu promocję żywności i produktów ekologicznych z naciskiem na znak rolnictwa ekologicznego tzw. „Eko liść”. Będzie nam niezmiernie miło jeśli w ramach tej akcji przyczynimy się w jakimś stopniu do zjednoczenia rynku ekologicznego.

Prowadzona kampania społeczna zakłada szereg działań w mediach internetowych i tradycyjnych. W ramach kampanii promocyjnej promującej żywność ekologiczną i jej znak tzw. „Eko liść” w mediach w 5 kanałach promocji przeprowadzonych zostanie co najmniej 10 wydarzeń/działań promocyjnych w tym: dwudniowy Study Press dla przedstawicieli mediów, opracowane zostaną materiały po Study Press i ich rozesłane do mediów (które nie uczestniczyły w Study Press), przeprowadzone zostaną działania na Facebooku - o ekologii, rolnictwie ekologicznym, żywności ekologicznej, będzie miała miejsce promocja „Eko liścia”, opracowana zostanie podstrona internetowa i banery do niej, zorganizowana zostanie sesja fotograficzna z udziałem rolników, opracowany zostanie spot wideo z gotowaniem na bazie produktów ekologicznych, spot radiowy, konkurs na łamach wydawnictwa o charakterze ekologicznym, materiał na bloga kulinarnego – o ekologii, rolnictwie ekologicznym, żywności ekologicznej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio ze Stowarzyszeniem GRUPA ODROLNIKA pod numerem tel. 14 307-05-01 lub e-mailowy na adres grupaodrolnika@wp.pl

Więcej informacji o projekcie - zobacz


 

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009