Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Jednostka Centralna KSOW (strona archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Sieci współpracy w turystyce wiejskiej – stan obecny i nowe wyzwania” - zaproszenie na konferencję

28.07.2017

Ogólnopolskie Sympozjum Agroturystyczne to ważne wydarzenie dla praktyków i teoretyków, wszystkich zainteresowanych rozwojem turystyki w Polsce. Tegoroczne XVII Sympozjum dotyczyć będzie sieci współpracy w turystyce wiejskiej. Konferencja odbędzie się w dniach 12-14 września 2017 roku, w województwie łódzkim w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym MOLO, w Smardzewicach, ul. Klonowa 16. Projekt realizowany jest w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Sympozjum jest wydarzeniem cyklicznym stanowiącym forum integracji środowisk skupionych wokół rozwoju turystyki wiejskiej oraz miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy nauką, instytucjami publicznymi i praktyką.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konferencji. Inicjatywę organizacji tegorocznej edycji Sympozjum podjęły wspólnie:

  • Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
  • Uniwersytet Łódzki Instytut Geografii Miast i Turyzmu
  • Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach
  • Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”
  • Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego zs. w UR w Krakowie
  • Lokalna Grupa Działania „Dolina Pilicy”.

W ramach projektu uczestnicy mają zapewniony bezpłatny udział obejmujący: program merytoryczny - wykłady, seminaria tematyczne oraz wyjazdy studyjne; komplet materiałów konferencyjnych; dwa noclegi w pokojach 2-osobowych w dniach 12-14.09.2017; wyżywienie od obiadu 12.09.2017 do obiadu 14.11.2017. Podróż z miejsca zamieszkania do Smardzewic oraz podróż powrotna jest organizowana i finansowana indywidualnie przez uczestników.Rekrutacja uczestników XVII Ogólnopolskiego Sympozjum Agroturystycznego pn. „Sieci współpracy w turystyce wiejskiej – stan obecny i nowe wyzwania” trwa do dnia 7 sierpnia 2017. Zgłoszenie stanowi zobowiązanie do pełnego uczestnictwa w konferencji.  

Szczegółowe bieżące informacje o Sympozjum oraz formularze do pobrania dostępne są na  www.agroturystyka.edu.pl/sympozjum2017 lub w Sekretariacie Sympozjum - Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: sympozjum@cdr.gov.pl


„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009